MKS Dąbrowa Górnicza

Pełna wersja: Najpiękniejsze mecze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wszystkie są piękne, to wiadomo, bo grają nasze wspaniałe Panie, ale który wspominacie jako najpiękniejszy, najbardziej emocjonujący?
Ja zdecydowanie najcieplej wspominam ten:
http://www.mks.dabrowa.pl/4,63,-gramy-dl...ielec.html

z września zeszłego roku. Chyba przez ideę - podoba mi się, że rywalizujące ze sobą drużyny mogą zakopać topór wojenny, żeby wspomóc chore dziecko. Było ciepło i rodzinnie (może też przez to, że spodziewałam się większych tłumów).

[Obrazek: ----dc-ca13f6a1b9e71245e8afa5eeface59e2_...0_w__1.jpg]
Ja po każdym meczu jestem zaaferowany że ten był najlepszy, dlatego że mam po nim najświeższe spojrzenie i wspomnienie Uśmiech Dlatego na razie najlepiej wspominam tegoroczne mecze z Sopotem Uśmiech
Ja niestety o tych meczach, o których bliscy (i mniej bliscy) mówili mi, że były najbardziej niesamowite, mogę opowiadać tylko pośrednio, bo niestety mnie na nich nie było.
No, ale z tych, na których byłeś? Albo tych, które widziałeś np. w telewizji? To ciekawa sprawa jest bardzo!
Ja tak samo jak Karlik, każdy ostatni jest najlepszy, zawsze fajny poziom i dziewczyny więc jest o czym mówić Uśmiech
W mojej ocenie, podobnie jak w ocenie Ulka najlepszym meczem był charytatywny mecz dla Amelki. W tej rywalizacji najważniejsze nie były wyniki, ale cel dla którego dziewczyny walczyły! Super sprawa! Na mecz mógł przyjść każdy, bo nie było opłaty za wstęp, a pieniądze na Amelkę zbierane były "co łaska" w trakcie meczu.
Mam nadzieje, że taka akcja się jeszcze powtórzy!
co prawda to prawda Uśmiech akcja szczytna i na pewno godna powtorzenia i warta zapamietania nie tylko ze wzgledu na sportowe emocje
Zdecydowanie ten dla Amelki, cel jednoczył wszystkich, na bok schodziły sportowe emoce, ludzie chętnie wrzucali pieniądze. Jestem za powtórzeniem takiej akcji, jest tak wiele osób potrzebujących pomocy.
Takie mecze z kolei nie mogą być zbyt często bo ludziom sie opatrzy i nie będą nic wrzucać. Może lepszym rozwiązaniem byłoby przeznaczanie części pieniędzy z biletów na takie cele.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie